تاپ خبر۲۴:قرعه¬کشی هفته چهارم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند. به گزارش تاپ خبر، روز جمعه ۱۱بهمن ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته چهارم دی ماه طرح «هفته های۲۰۰ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال […]

تاپ خبر۲۴:قرعه¬کشی هفته چهارم طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» همراه اول برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.
به گزارش تاپ خبر، روز جمعه ۱۱بهمن ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته چهارم دی ماه طرح «هفته های۲۰۰ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال اجرا می شود، برگزار شد و دو برنده خوش شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.
پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، آقایان سید عباس موسوی از استان مازندران به شماره موبایل ۰۹۱۱۶۷***۹۳(دایمی) و حسن دادعلی شاهی از استان خراسان رضوی به شماره موبایل ۰۹۱۵۱۱***۰۱ (دایمی) به عنوان برندگان خوش شانس هفته چهارم معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.
در طرح «هفته های ۲۰۰ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ۱۰۰ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی(۱۰۰ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ۱۰۰۰ تومانیک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری(۱۰ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ۱۰۰۰ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.
در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد.
لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.
همراه اول اعلام کرده که قرار است صحنه هایی از این مراسم قرعه کشی دربخش های تبلیغاتی روزهای شنبه و یکشنبه ۱۲و ۱۳بهمن ماه پخش شود.
مشترکین اپراتور اول می توانند برای دریافت راهنمای طرح عدد «۹» و برای استعلام امتیاز عدد «۱» را به سامانه ۸۰۸۳ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانی http://www.mci.ir/ امکان پذیر است.