چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷

اسامی برندگان مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اعلام شد

اسامی برندگان مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران اعلام شد

تاپ خبر۲۴ :اسامی ۱۲ برنده مسابقه عکاسی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران که در ایام سال نو در مسابقه عکاسی طبیعت باعنوان نوید بهار شرکت کرده بودند، اعلام شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ملی ایران، در این مسابقه تمامی کاربران فعال کانون جوانه‌ها که مراحل ثبت‌نام آنها کامل و شماره حساب خود را در سایت ثبت کرده بودند، امکان حضور در مسابقه را دارا بودند.
براین اساس، به هر ۱۲ نفر برتر این مسابقه که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، مبلغ دو میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد که جوایز به حساب آرزوی برندگان واریز خواهد شد.
بر پایه این گزارش، عکس‌های برگزیده پس از بررسی و در صورت کسب شرایط لازم در سایت درج شد که در کنار هر عکس گزینه‌ای جهت رأی دادن به آن عکس قرار داشت و کاربران می‌توانستند به عکس‌های مورد نظر خود رأی دهند.
در این رقابت هریک از شرکت‌کنندگان می‌توانستند تنها یک عکس از تاریخ ۱۵ اسفند ماه سال گذشته تا پایان روز ۱۵ فروردین امسال در سایت کانون جوانه‌ها بارگذاری کنند.
لازم به ذکر است، عکس‌های برگزیده در بخش ویژه‌ای در سایت کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به آدرس https://kids.bmi.ir به نمایش گذاشته می‌شوند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۵:۰۸ ب.ظ

دیدگاه