یکشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

ارائه و به روزرسانی نسخ همراه شهر

ارائه و به روزرسانی نسخ همراه شهر

تاپ خبر۲۴:نسخه‌های همراه شهر جهت نصب بر روی تبلت با سیستم عاملهایAndroid و IOS به روز رسانی شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، میثم نمازی، مدیر امور فناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب گفت: نسخه‌های همراه شهر به منظور نصب بر روی تبلت با سیستم عامل‌های Android و IOS از ابتدای دی‌ماه ارائه شده و در استورهای بازار و گوگل قرار داده شده است.
وی افزود: همچنین به نسخه‌های مربوط به تلفن‌های همراه نیز ویژگی‌های جدیدی اضافه شده است که مشتریان می‌توانند از آن بهره مند شوند.
نمازی خاطر نشان کرد: دریافت لیست همه کارت‌های مشتری از مرکز، امکان انتخاب سپرده برگزیده در حالت استفاده از نرم افزار به صورت پیامکی،امکان پرداخت اقساط دیگران، ایجاد منوی پر کاربرد ترین‌ها ،امکان انجام عملیات لغو انتقال وجه پایا، ایجاد امکان اضافه کردن کارت توسط مشتری، امکان جستجو در لیست کارت‌ها، سپرده‌ها و شماره شبای ذخیره شده توسط مشتری،ایجاد امکان اضافه کردن شماره تسهیلات، نمایش لیست برگه چک‌های قابل استفاده به منظور ثبت چک و اضافه شدن لیست شعب از ویژگی‌های جدید این نرم افزار است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: آدرس سایت به منظور دانلود نرم افزار های مرتبط با سیستم عامل IOS به شرح itms-services://shahr-bank.ir?action=download- manifest&url=https://ws.adpdigital.com/mobile/citymb/citylive133.polist است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۴۹ ب.ظ

دیدگاه