تاپ خبر۲۴: رئیس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه ، از ارائه دو خدمت جدید بر روی دستگاههای خودپرداز این بانک خبرداد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، حسین صلواتی از ارائه خدمات سرویس واریز به سازمانها (با شناسه) و سرویس نیکوکاری (کمکهای مردمی)، […]

تاپ خبر۲۴: رئیس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه ، از ارائه دو خدمت جدید بر روی دستگاههای خودپرداز این بانک خبرداد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، حسین صلواتی از ارائه خدمات سرویس واریز به سازمانها (با شناسه) و سرویس نیکوکاری (کمکهای مردمی)، بر روی دستگاههای خودپرداز بانک سپه خبر داد.
رئیس اداره کل خدمات فناوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین بانک سپه، در تشریح سرویس واریز به سازمانها (با شناسه) گفت: سرویس مربوطه در صفحه اول منوی دستگاههای خودپرداز و با ایجاد امکان واریز وجوه به سازمانهای طرف قرارداد، برای مشتریان بانک و همچنین کاربران شبکه شتاب قابل استفاده است. همچنین با توجه به قراردادهای موجود، سرویس مذکور برای سازمان تأمین اجتماعی فعال شده است.
وی با وجود بسترهای موجود از امکان توسعه سرویس مذکور برای سازمانهایی که تعامل مالی گسترده ای با بانک دارند خبرداد و گفت: امکان درج لوگوی حداکثر ۶ سازمان (بدون نیاز به واردکردن شماره کارت سازمان و صرفا با وارد کردن شناسه پرداخت) فراهم بوده و برای سایر سازمانها نیز بدون محدودیت در تعداد سازمانها (با وارد کردن شماره کارت سازمان و شناسه پرداخت) قابل استفاده است.
صلواتی در تشریح سرویس نیکوکاری (کمکهای مردمی) اظهارداشت: با توجه به تفاهم نامه های موجود، سرویس واریز به موسسات خیریه محک، کهریزک ، بنیاد خیریه سپهر و ستاد بازسازی عتبات عالیات (در فاز اول برای مشتریان بانک ) فعال شده و در فاز بعدی، سرویس مذکور برای مشتریان شبکه شتاب نیز قابل استفاده خواهد بود.
وی با اشاره به ایجاد زیر ساختهای فنی و ظرفیتهای فراوانی که در حوزه ارائه خدمات به سازمانها وجود دارد گفت: زمینه حضور فعال بانک در این عرصه فراهم است.