شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر خبر داد

ارائه بیش از ۱۲۰ هزار بن کارت تا روز نخست نمایشگاه کتاب تهران

ارائه بیش از ۱۲۰ هزار بن کارت تا روز نخست نمایشگاه کتاب تهران

تاپ خبر۲۴:معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با بیان این که این بانک با تمام توان برای خدمات رسانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران آماده است، از ارائه بیش از ۱۲۰ هزار بن کارت تا روز نخست این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، محمد کیایی با اشاره به اقدامات این بانک در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، گفت: امسال تعداد ۲۵۵ شعبه و باجه در سراسر کشور و ۳۵۳ پیشخوان شهرنت برای توزیع بن کارت ها هماهنگ هستند.
وی افزود: تا روز گذشته بیش از ۱۲۰ هزار بن کتاب تحویل متقاضیان شده است و احتمال ما این است که این تعداد به بیش از ۲۰۰ هزار بن کارت افزایش یابد.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به اینکه سال گذشته ۸۰ هزار بن کارت در مجموعه شهر آفتاب در مدت ۱۰ روزه نمایشگاه کتاب و ۱۰۰ هزار بن کارت در پیشخوان شهرنت و شعب بانک شهر توزیع شده بود، تصریح کرد: امسال تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار بن کتاب تحویل شده است که این موضوع نشان از ا ستقبال بازدیدکنندگان دارد.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۴۰ دستگاه وب کیوسک در نمایشگاه کتاب تهران مستقر شده است، افزود: امسال حدود ۷۰ دستگاه وب کیوسک مستقر شده که ۷۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر ادامه داد: در سال گذشته ۵ دستگاه پیشخوان شهر نت ، در نمایشگاه کتاب فعالیت داشت که این تعداد، امسال به ۷ دستگاه افزایش پیدا کرده است و همچنین ۵ دستگاه خودپرداز سیار نیز به ارائه خدمات به شهروندان می پردازد.
کیایی تاکید کرد: امسال تعداد باجه ها و پرسنل بانک شهر نیز افزایش قابل توجهی داشته است و بیش از ۱۰ باجه غیر متمرکز در مجموعه غرفه داران و یک باجه متمرکز مشغول به فعالیت هستند.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۶ ب.ظ

دیدگاه