تاپ خبر۲۴:بانک ملی ایران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و مشارکت در طرح‌های عام‌المنفعه اقدام به احداث ۱۰ باب مدرسه در مناطق محروم کشور خواهد نمود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با اختصاص یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از منابع قرض‌الحسنه (۵درصد از ۲درصد بودجه قرعه‌کشی […]

تاپ خبر۲۴:بانک ملی ایران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و مشارکت در طرح‌های عام‌المنفعه اقدام به احداث ۱۰ باب مدرسه در مناطق محروم کشور خواهد نمود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با اختصاص یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از منابع قرض‌الحسنه (۵درصد از ۲درصد بودجه قرعه‌کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز) در مناطق محروم کشور، ۱۰ باب مدرسه در استان‌های فارس ، مازندران ، کردستان، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، اردبیل، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری و همدان احداث خواهد کرد .
بر همین اساس همزمان با دهه مبارک فجر، مراسم کلنگ‌زنی احداث دبستان شهدای بانک ملی ایران در شهرستان کبودرآهنگ در استان همدان با حضور صافی، مشاور وزیر و رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش ، فرماندار، مسئولان اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان، مدیران استانی و همچنین جمعی از خیرین مدرسه‌ساز کشوری برگزار شد.
در این مراسم محمد طوماسی رئیس اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان همدان با اشاره به قدمت بانک ملی ایران و نقش اساسی آن در اقتصاد کشور به بیان برخی از خدمات گسترده و همچنین مشارکت بانک ملی ایران در امور عام‌المنفعه پرداخت.
بانک ملی ایران در خصوص توسعه آموزش و علم آموزی در مناطق محروم و به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی پیش از این نیز بیش از ۴۰ باب مدرسه در سراسر کشور احداث کرده است .