تاپ خبر۲۴: به استناد دستورالعمل بانک ‌مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف افزایش ضریب امنیت تراکنش‌ها در سامانه های USSD، از ابتدای دی ماه سال جاری، امکان اتصال به سامانه پیوند از سوی بانک ملت فراهم شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در صورت تمایل مشتریان به بهره‌مندی از خدمات […]

تاپ خبر۲۴: به استناد دستورالعمل بانک ‌مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف افزایش ضریب امنیت تراکنش‌ها در سامانه های USSD، از ابتدای دی ماه سال جاری، امکان اتصال به سامانه پیوند از سوی بانک ملت فراهم شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در صورت تمایل مشتریان به بهره‌مندی از خدمات سامانه‌هایUSSD از طریق کارت های این بانک (اکسس کارت و کارت اعتباری)، باید نسبت به ثبت شماره تلفن همراه و شماره کارت بانکی خویش در سامانه پیوند از طریق این بانک اقدام کنند.
بر اساس این گزارش، هم اکنون جهت رفاه حال مشتریان، امکان ثبت کارت بانکی ملت در سامانه مزبور از طریق شماره گیری #۳*۵*۷*۷۱۲*یا #۷۵۳*۷۱۲* فراهم شده است.
بر این اساس، پس از انجام مراحل مربوط به ثبت کارت و دریافت پیام ” ثبت کارت با موفقیت انجام شد “در زمان استفاده از خدمات سامانه‌هایUSSD، نیازی به ورود مجدد شماره کارت بانکی نبوده و پس از ارسال درخواست خدمت، ۴ رقم پایانی کارت‌های بانکی ثبت شده در سامانه پیوند به مشتری نمایش داده می شود تا نسبت به پرداخت وجه از کارت بانکی دلخواه خویش اقدام کند
این گزارش حاکی است، چنانچه مشتری نسبت به ثبت کارت بانکی متعلق به فرد دیگری اقدام کند یا در سامانه متمرکز بانک، شماره تلفن همراه دیگری برای فرد ثبت شده باشد که هم اکنون از آن استفاده نمی کند، کارت بانکی در سامانه پیوند ثبت نشده و پیام “شماره مشتری و شماره همراه متعلق به یک نفر نمی‌باشد” نمایش داده خواهد شد.