تاپ خبر۲۴: مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از اتصال سیستم نرم افزاری این بانک به سامانه پیوند بانک مرکزی از ماه گذشته خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مدیر امور فناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: با اتصال نرم افزار بانک شهر […]

تاپ خبر۲۴: مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از اتصال سیستم نرم افزاری این بانک به سامانه پیوند بانک مرکزی از ماه گذشته خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مدیر امور فناوری اطلاعات این بانک با بیان این مطلب اظهار کرد: با اتصال نرم افزار بانک شهر به سامانه پیوند، مشتریان بانک شهر می‌توانند با وارد کردن کد ملی دردرگاه پرداخت الکترونیکی USSD تمامی شماره کارت‌های فعال خود را مشاهده و برای پرداخت انتخاب کنند.
میثم نمازی با اشاره به این‌که درگاه های پرداخت الکترونیک USSD از سمت اپراتورهای مخابراتی به مشتریان ارائه می‌شود، تصریح کرد: بانک مرکزی به منظور ارتقای امنیت سیستم و پرهیز از رد و بدل شدن اطلاعات کارت‌های مشتریان بر بستر اپراتورهای مخابراتی، سامانه پیوند را راه اندازی و همه بانک‌ها ملزم به پیوستن به این بانک شده‌اند.
وی با بیان این‌که مشتریان دردفعات مجدد استفاده از این خدمت نوین بانکی در درگاه USSD می‌توانند از اطلاعات کارت‌های خود برای تراکنش بانکی استفاده کنند، خاطر نشان کرد: بانک شهر تلاش کرد تا در چارچوب الزامات بانک مرکزی مبنی بر اتصال به سامانه پیوند این بانک، از ابتدای دی ماه به این سامانه متصل شود و کارهای فنی و بسترسازی ارتباطی و نرم افزاری و سخت افزاری این سامانه را انجام و به بهره برداری برساند.
به گفته مدیر فناوری اطلاعات بانک شهر، مشتریان برای دسترسی به سامانه پیوند این بانک می‌توانند به صفحه اینترنتی بانک شهر- قسمت بانکداری الکترونیک مراجعه کنند.