تاپ خبر۲۴ : صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان براساس بخشنامه جدید بانک مرکزی و به منظور حمایت از ازدواج جوانان، پرداخت تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی ازدواج را از طریق شعب بانک پارسیان آغاز کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان؛ به موجب افزایش تسهیلات ازدواج از۱۰۰ میلیون ریال به ۱۵۰ میلیون ریال، […]

تاپ خبر۲۴ : صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان براساس بخشنامه جدید بانک مرکزی و به منظور حمایت از ازدواج جوانان، پرداخت تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی ازدواج را از طریق شعب بانک پارسیان آغاز کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک پارسیان؛ به موجب افزایش تسهیلات ازدواج از۱۰۰ میلیون ریال به ۱۵۰ میلیون ریال، اجرای بخشنامه جدید بانک مرکزی در اولویت صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان قرار گرفت و در تاریخ۱۳۹۷/۱/۲۰ به کلیه شعب بانک پارسیان برای اجرا ابلاغ شد .
 لازم به ذکر است این تسهیلات برای هر یک از زوجین، یکصد و پنجاه میلیون ریال با دوره بازپرداخت پنج ساله (۶۰ ماهه) با نرخ کارمزد ۴ درصد است. متقاضیان گرامی می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام تسهیلات ازدواج بانک مرکزی و انتخاب هریک از شعب بانک پارسیان نسبت به دریافت این تسهیلات  اقدام کنند.