تاپ خبر۲۴: با توجه به استقبال دانشجویان برای دریافت بُن‌کارت نمایشگاه کتاب، مرحله سوم ثبت‌نام آغاز شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی، مدیر پروژه نمایشگاه کتاب شهر آفتاب در این بانک با اشاره به آغاز ثبت‌نام مرحله سوم دریافت بُن‌کارت نمایشگاه، گفت: دانشجویان متقاضی دریافت بُن‌کارت بیست […]

تاپ خبر۲۴: با توجه به استقبال دانشجویان برای دریافت بُن‌کارت نمایشگاه کتاب، مرحله سوم ثبت‌نام آغاز شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی، مدیر پروژه نمایشگاه کتاب شهر آفتاب در این بانک با اشاره به آغاز ثبت‌نام مرحله سوم دریافت بُن‌کارت نمایشگاه، گفت: دانشجویان متقاضی دریافت بُن‌کارت بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مجموعه شهر آفتاب، که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اند، از امروز تا ششم اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت وزارت ارشاد می‌توانند برای دریافت بُن‌کارت اقدام کنند.
وی افزود: در این مرحله، ثبت‌نام‌کنندگان فقط می‌توانند ۷۰شعبه منتخب بانک شهر در تهران و تمامی شعب استان‌های البرز و قم را برای دریافت بُن‌کارت فیزیکی انتخاب کنند.
اکرمی، خاطرنشان کرد: تا امروز ۳۵هزار دانشجو برای استفاده از تسهیلات به صورت مجازی و ۱۲۸هزار نفر برای دریافت بُن‌کارت فیزیکی ثبت‌نام کرده‌اند.
به گفته مدیر پروژه شهر آفتاب بانک شهر، توزیع بُن‌کارت‌های فیزیکی از هشتم اردیبهشت آغاز می‌شود.