تاپ خبر۲۴: مرحله سوم انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری(عام) با نام بانک ملت در سال ۹۴ از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه سال جاری آغاز می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، با تصویب هیات مدیره و مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک ملت […]

تاپ خبر۲۴: مرحله سوم انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری(عام) با نام بانک ملت در سال ۹۴ از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، با تصویب هیات مدیره و مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک ملت ۱۵ هزار میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری(عام) با نام و به صورت الکترونیک از طریق سامانه سیما منتشر می کند.
فروش اولیه این اوراق از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه سال ۹۴ شروع خواهد شد و فروش تدریجی آن به مدت پنج روز تا پایان روز یکشنبه ۲۵ بهمن ماه با محاسبه و پرداخت سود روزشمار ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری بانک ملت با نرخ سود علی الحساب ۲۰ درصد سالانه و با سررسید یک ساله منتشر خواهد شد.
بر این اساس، مقاطع پرداخت سود به صورت ماهانه و نرخ بازخرید قبل از سررسید از سوی شعب بانک ملت، ۱۷ درصد سالانه در نظر گرفته شده است.