تاپ خبر۲۴: امکان خرید سیم کارت (اعتباری و دائمی) و مودم های شرکت ایرانسل (مدل های D۱۰۰، LH۹۲ و E۳۳۷۲ همراه با بسته های اینترنت پرسرعت اضافی)، با استفاده از ترکیب امتیاز و وجه نقد، روی وب سایت باشگاه مشتریان بانک ملت فراهم شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این […]

تاپ خبر۲۴: امکان خرید سیم کارت (اعتباری و دائمی) و مودم های شرکت ایرانسل (مدل های D۱۰۰، LH۹۲ و E۳۳۷۲ همراه با بسته های اینترنت پرسرعت اضافی)، با استفاده از ترکیب امتیاز و وجه نقد، روی وب سایت باشگاه مشتریان بانک ملت فراهم شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این طرح، ارزش ریالی هر امتیاز، معادل با ۳۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است و اعضای باشگاه مشتریان می توانند تا سقف مشخصی از ارزش ریالی بسته مورد نظر خود را، با استفاده از امتیازات (یا با ترکیبی از وجه نقد و امتیاز به دلخواه) و مابقی مبلغ را صرفاً به صورت نقدی پرداخت کنند.
بر این اساس، فرد با مشاهده بسته های ارائه شده، نسبت به انتخاب بسته مورد نظر خود اقدام و ضمن درج میزان امتیاز (تا سقف امتیاز تعیین شده) جهت خرید بسته، اطلاعات درخواستی را تکمیل می کند.
متعاقبا صورتحساب مربوطه بر اساس “میزان امتیاز” و “میزان مبلغ” برای وی نمایش داده شده و در صورت تایید، ضمن کسر امتیاز ثبت شده از حساب کاربری فرد، درگاه خرید اینترنتی جهت پرداخت باقیمانده مبلغ به نمایش در می آید و پس از پرداخت وجه، خرید نهایی خواهد شد.
این گزارش حاکی است، بسته های درخواستی، پس از انجام هماهنگی های لازم با شرکت ایرانسل و فعال سازی سیم کارت ها، ظرف مدت زمان حداکثر یک هفته از تاریخ درخواست، از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و مطابق با اطلاعات “نشانی” ثبت شده در هنگام ثبت درخواست، برای متقاضی ارسال خواهد شد و بر این اساس مسوولیت ثبت صحیح اطلاعات جهت ارسال بسته انتخابی به عهده متقاضی خواهد بود.