تاپ خبر۲۴ :معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از امکان استفاده از کارت بلیط‌های بانک شهر در قطار شهری تبریز از ابتدای اسفند خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، محمد کیایی با اشاره به تست کارت بلیط بانک شهر در گیت‌های ورودی ایستگاه قطار شهری تبریز گفت: با پیگیری‌های انجام شده […]

تاپ خبر۲۴ :معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از امکان استفاده از کارت بلیط‌های بانک شهر در قطار شهری تبریز از ابتدای اسفند خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، محمد کیایی با اشاره به تست کارت بلیط بانک شهر در گیت‌های ورودی ایستگاه قطار شهری تبریز گفت: با پیگیری‌های انجام شده از سوی شهردار و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز و مدیران بانک شهر، ارائه خدمات پرداخت شهری با استفاده از کارت های هوشمند شهری این بانک، وارد فاز جدید شده است.
وی افزود: تست و استفاده از کارت بلیط های City Way در ایستگاه‌های قطار شهری تبریز با موفقیت انجام شده و دوره آزمایشی یک ماهه از ابتدای اسفند تا ابتدای سال آتی با مبلغ شارژ ۱۰۰۰ ریال رایگان هر کارت و هزینه ۱۰ ریال استفاده در هر بار به منظور اشاعه فرهنگ استفاده از کارت بلیط های هوشمند انجام خواهد شد.
کیایی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با همکاری و تعامل سایر سازمان‌های شهرداری، استفاده از خدمات کارت هوشمند شهروندی، به زودی در سایر عرصه‌ها به ویژه در حوزه اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز توسعه یابد.