تاپ خبر۲۴: از ۲۷ آذرماه سال جاری و همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص)، دومین جشنواره پذیرندگان بانک سپه با جوایز ارزنده آغاز می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، باشگاه پذیرندگان بانک سپه با هدف افزایش وفاداری و رضایتمندی پذیرندگان در دی ماه سال ۹۴ راه اندازی و در اولین جشنواره آن که […]

تاپ خبر۲۴: از ۲۷ آذرماه سال جاری و همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص)، دومین جشنواره پذیرندگان بانک سپه با جوایز ارزنده آغاز می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سپه، باشگاه پذیرندگان بانک سپه با هدف افزایش وفاداری و رضایتمندی پذیرندگان در دی ماه سال ۹۴ راه اندازی و در اولین جشنواره آن که با عنوان همگامان سپه برگزار گردید؛ جوایز ارزنده ای طی مراسمی به برندگان در استانهای مختلف اهدا گردید.
بر این اساس و به دلیل استقبال مشتریان دارای دستگاه های کارتخوان بانک سپه از جشنواره اول باشگاه پذیرندگان، دومین جشنواره باشگاه از۲۷ آذرماه سال جاری آغاز خواهد شد.
دارندگان دستگاههای کارتخوان بانک سپه برای عضویت در باشگاه پذیرندگان این بانک و اطلاع از مدل امتیازی جدید و جوایز ارزنده آن، می توانند به سایت باشگاه به نشانی club.banksepah.ir مراجعه نمایند.
ضمناً مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با سامانه پاسخگویی مرکز تماس ۱۵۵۷ مرتبط شده و یا با شماره تلفن های ۴۲۳۷۵۴۳۹-۰۲۱ و ۴۲۳۷۵۴۸۱-۰۲۱ و شهرستانها با شماره ۳ الی ۸۸۲۰۷۱۸۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.