تاپ خبر۲۴:جشنواره عید تا عید پایانه‌های فروش بانک ملی ایران با جوایز ویژه نظیر خودرو و لوازم خانگی آغاز شد. جشنواره عید تا عید این بانک که به همت شرکت داده‌ورزی سداد از میلاد با سعادت امام رضا (ع) تا عید سعید غدیرخم برپا خواهد بود، مربوط به دارندگان پایانه‌های فروش بانک ملی ایران است […]

تاپ خبر۲۴:جشنواره عید تا عید پایانه‌های فروش بانک ملی ایران با جوایز ویژه نظیر خودرو و لوازم خانگی آغاز شد.

جشنواره عید تا عید این بانک که به همت شرکت داده‌ورزی سداد از میلاد با سعادت امام رضا (ع) تا عید سعید غدیرخم برپا خواهد بود، مربوط به دارندگان پایانه‌های فروش بانک ملی ایران است که از تاریخ ۲۶ شهریور تا اول آبان ماه امسال با انجام تراکنش‌های بیشتر از طریق این دستگاه‌‌ها، می توانند از جوایزی ویژه به قید قرعه‌ بهره‌مند شوند.

بر این اساس جشنواره مذکور در ۵ اولویت برگزار می‌شود که اولویت اول آن با میانگین بیش از ۸۰ تراکنش در روز با جایزه یک دستگاه خودروی نیسان تیانا، میانگین بیش از ۵۰ تراکنش در روز با جایزه ۲ دستگاه خودروی مگان، میانگین بیش از ۲۰ تراکنش در روز با جایزه یک دستگاه خودروی پژو پارس و یک دستگاه پراید به همراه ۳۵ جایزه ارزنده دیگر خواهد بود.

اولویت چهارم این جشنواره مربوط به پایانه‌های با میانگین بیش از ۱۰ تراکنش در روز با بیش از ۲۰۰ جایزه شامل تلویزیون‌های LCD  و LED، دوربین و … و اولویت پنجم نیز مربوط به پایانه‌های دارای حداقل ۵ تراکنش در روز با بیش از ۴ هزار جایزه مختلف می‌باشد.

مراسم جشن و قرعه کشی این جشنواره در روز پنج شنبه دوم آبان ماه همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار خواهد شد.

بانک ملی ایران از دارندگان پایانه‌های فروش این بانک دعوت کرد با اهتمام به انجام تراکنش‌ بیشتر (خرید کالا، پرداخت قبوض و خرید شارژ) از جوایز ارزنده این جشنواره بهر‌مند شوند.

شماره تماس ۴۲۷۳۹۰۰۰-۰۲۱ پاسخگوی سوالات احتمالی دارندگان پایانه‌های فروش بانک ملی ایران درخصوص این جشنواره می باشد.