تاپ خبر۲۴: ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان و صنایع دستی، فرش و نان و غله و… به صورت اینترنتی و هماهنگ کشوری از ساعت ۸:۰۰ صبح مورخ ۱۳/۱۰/۹۳ آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰، ۱۸/۱۰/۹۳ ادامه می یابد. به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان […]

تاپ خبر۲۴: ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان و صنایع دستی، فرش و نان و غله و… به صورت اینترنتی و هماهنگ کشوری از ساعت ۸:۰۰ صبح مورخ ۱۳/۱۰/۹۳ آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰، ۱۸/۱۰/۹۳ ادامه می یابد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان با اعلام این خبر بیان داشت: هفتمین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها ( صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) سال ۱۳۹۳ در تاریخ ۹ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
دکتر کورش پرند درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها( صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) بیان داشت: داوطلبان می توانند از تاریخ ۱۳/۱۰/۹۳ تا ۱۸/۱۰/۹۳ با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری می توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان،تفاهم نامه ها( صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) بایستی پس از ثبت نام در آزمون از ۶/۱۱/۹۳ تا ۸/۱۱/۹۳ با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.
وی بیان داشت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به تشکیل ستاد پاسخگویی آزمون سراسری سنجش مهارت گفت: در صورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند، می توانند با شماره تلفن های ۳۲۵۱۹۶۱۶-۰۲۶ ،۳۲۵۱۹۷۲۷-۰۲۶ و ۳۲۵۲۲۱۳۶- ۰۲۶و یا با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس حاصل کنند.