تاپ خبر24: لیگ پیش‌بینی جام ملت‌های آسیا همراه اول با شعار «توپ تو زمین شماست» همزمان با آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا 2023 و با جوایزی نفیس شروع به کار کرد.

لیگ پیش بینی جام ملت های آسیا همراه اول ویژه جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ همزمان با اعزام تیم ملی فوتبال کشورمان که یکی از قدرتمندترین تیم های آسیایی محسوب می شود و تا امروز مفتخر به کسب سه دوره عنوان «قهرمانی» جام ملت های آسیا شده است، با شعار «توپ تو زمین شماست» آغاز شده و تا ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ادامه دارد.

مشارکت در این پویش با جوایز نفیس که بر پایه پیش بینی و کسب امتیاز است، برای تمامی ایرانیان در «اپلیکیشن همراه من» فراهم است.

*جزییات شرکت در لیگ پیش‌بینی جام ملت‌های آسیا «همراه من»

روش های کسب امتیاز نیز به سه شکل «پیش بینی نتیجه مسابقات»، «پیش بینی قهرمان مسابقات»، «آشنایی با کسب و کارهای دیجیتال همراه اول» و «استفاده از خدمات اپراتوری» است؛ که البته در بخش پیش بینی مسابقات تنوع امتیازات به چند بخش پیش بینی هر مسابقه فارغ از نتیجه، پیش بینی صحیح برد، مساوی یا باخت و پیش¬بینی نتیجه دقیق مسابقه ها تقسیم می شود.

تمامی مخاطبان لیگ پیش بینی جام ملت های آسیا همراه اول که قصد مشارکت در بخش کسب امتیاز از طریق پیش بینی بازی ها را دارند، می توانند تا ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ همزمان با روز فینال مسابقات، با دانلود و نصب اپلیکیشن همراه من اقدام به ثبت پیش بینی های خود در بخش طرح های تشویقی، گزینه جام ملت‌های آسیا کرده و رتبه خود در رنکینگ کلی شرکت کنندگان را تا پایان رقابت ها مشاهده کنند.

همچنین امکان کسب امتیاز بیشتر از طریق آشنایی با کسب و کارهای دیجیتال همراه اول (اوانو، فلای تودی، آی بیمه، نماوا، اکالا، آکادمی همراه، اِنرجیم، هومسا، فیدیبو، ستاره یک و شاپ همراه اول) و استفاده از خدمات اپراتوری نظیر تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی یا خرید بسته های ویژه در اپلیکیشن همراه من نیز وجود دارد.

*مسابقات «اینستاگرامی» لیگ پیش‌بینی همراه اول

صفحه رسمی اپراتور اول تلفن همراه کشور در اینستاگرام نیز به موازات برگزاری این پویش در همراه من، مسابقات روزانه ای را برای هواداران تیم ملی کشورمان و علاقه مندان به فوتبال با جوایز ویژه روزانه تدارک دیده که لازمه آن پیگیری مداوم پیج همراه اول در این پلتفرم است.