تاپ خبر۲۴:معاون شعب و توسعه رضایتمندی بانک شهر با بیان این‌ که توسعه بانکداری شبانه‌روزی در دستور کار این بانک قرار دارد، گفت: در سال جاری با توسعه ۳۰۰پیشخوان شهرنت در سطح کشور، توسعه بانکداری ۲۴ساعته را در دستور کار خود قرار داده‌ایم. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی […]

تاپ خبر۲۴:معاون شعب و توسعه رضایتمندی بانک شهر با بیان این‌ که توسعه بانکداری شبانه‌روزی در دستور کار این بانک قرار دارد، گفت: در سال جاری با توسعه ۳۰۰پیشخوان شهرنت در سطح کشور، توسعه بانکداری ۲۴ساعته را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، دکتر علیرضا آذری با تاکید بر لزوم توسعه بانکداری الکترونیک گفت: نظام بانکداری کشور در حال عبور از نظام بانکداری سنتی به سمت بانکداری نوین است و بانک شهر نیز با جدیت در تحقق این مسیر تلاش می‌کند.
وی افزود: در شرایط رکود تورمی کشور، مردم ممکن است، پول خود را نزد بانک‌ها بگذارند که این تورم را پوشش دهد و همین کار نرخ سپرده‌ها را بالا می‌برد.
آذری تصریح کرد: همچنین از سویی، مردم از دریافت تسهیلات با نرخ سود بالا استقبال نمی‌کنند، بنابراین ممکن است بانک‌ها از نظر عملیاتی دچار ضرر و زیان شوند.
معاون شعب و توسعه رضایتمندی خاطرنشان کرد: در این شرایط، باید به سمت بانکداری نوین رفت تا از این طریق، سود هر سهم(EPS) بانک تامین شود و بانک شهر در این مسیر، توسعه پایانه‌های فروش(POS)، پیشخوان‌های شهرنت، دستگاه‌های کارتخوان(ATM) و خوددریافت‌ها را در اولویت اقدامات خود دارد.
وی تصریح کرد: در این راستا پیش‌بینی شده است تا در سال۹۴، حدود ۳۰۰دستگاه پیشخوان شهرنت در سراسر کشور نصب و راه‌اندازی شود.
آذری با تاکید بر جلوگیری از ایجاد شعب فیزیکی، افزود: امروز، بانکداری شبانه‌روزی مطرح است که بانک شهر با توسعه ۳۰۰پیشخوان شهرنت در سطح کشور، قصد دارد تا به هدف بانک که قرارگیری در میان پنج بانک برتر است دست یابد.
وی همچنین از نصب دستگاه‌های برقراری ارتباط با شعبه مجازی(VTM) در همه پیشخوان‌های شهرنت خبر داد و گفت: نصب دستگاه VTM در همه پیشخوان‌های شهرنت در دستور کار است و امیدواریم این اقدام در سه ماهه نخست سال آغاز شود تا این پیشخوان‌ها در مسیری قرار گیرند که به عنوان یک شعبه کامل، به خدمات‌دهی به مشتریان بپردازند.