پنج شنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

آبنماهای سطح منطقه ۷ نورپردازی می شوند

آبنماهای سطح منطقه ۷ نورپردازی می شوند

تاپ خبر۲۴: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از نورپردازی آبنماهای سطح منطقه با هدف تلطیف فضای شهری و زیباسازی بیشتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، محمد علی شعبانی با اعلام این مطلب افزود: طرح نورپردازی آبنماها و مرمت و نماسازی آنها به منظور افزایش زیبایی بصری بوستانها و افزایش رضایتمندی شهروندان تا پایان اردیبهشت ماه اجرا خواهد شد.
وی در ادامه از نورپردازی پل های غیر همسطح منطقه خبر داد و گفت: نور به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر منظر شهری محسوب می شود که نقش تعیین کننده ای در تأمین امنیت شهر و سیما و منظر شهری ایفا می کند.
معاون شهردار منطقه ۷ با تاکید بر اینکه پروژه نورپردازی با هدف ارتقاء زیبایی منظر شهر و بهبود وضعیت نمای پل‌ها به ویژه هنگام شب انجام شد، خاطرنشان کرد: در این پروژه پایه های پل های اتوبان صیاد شیرازی، امام علی (ع)، پل های حقانی، نیلوفر، روشندلان و مسیل باختر با استفاده از پروژکتور و نئوفلکس نورپردازی شد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه به منظور افزایش پویایی و چشم انداز‌های بصری، افزایش دید رانندگان در هنگام شب و ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان اجرا شد، تصریح کرد: ارتقای کیفیت بصری در شهر، ایجاد جلوه های ویژه با نور، تفاوت چشم انداز شهر در روز و شب، زنده نگه داشتن فضاهای شهری، افزایش ضریب حس اطمینان و کاهش جرایم از جمله اهداف مهم هنر نورپردازی بوده که در این طرح مدنظر قرار گرفته است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۰ ب.ظ

دیدگاه